کافی شاپ ، یک جای دنج به همراه طعم دلپذیر خوردنی های خاص

//کافی شاپ ، یک جای دنج به همراه طعم دلپذیر خوردنی های خاص

کافی شاپ ، یک جای دنج به همراه طعم دلپذیر خوردنی های خاص

مهمانی که در گوشه گوشه شهر جا خوش کرده است

به تازگی چرخی در شهر زده اید؟حتماً متوجه شده اید که کافی شاپ ها در گوشه گوشه شهر جا خوش کرده اند. این تنها نشان از یک چیز دارد. و آن اینکه مردم در این زمان با کافی شاپ ها خیلی اخت شده اند. اگر اهل دور هم جمع شدن، لذت بردن از طعم های مختلف، گوش دادن به موسیقی و یا حتی دنبال یک جای دنج باشید، قطعاً تا الان یک کافه گرد حرفه ای شده اید.

در یک کافی شاپ درست و حسابی، چیزی که در ابتدا توجه شما را به خودش جلب می کند، عطر قهوه ی درست رُست شده است. اگر یک بوی فوق العاده به مشامتان رسید، بدانید که جای خوبی را انتخاب کرده اید. کافی شاپ باید دکور فوق العاده هم داشته باشد. تا شما را نمکگیر کند. و برای روزهای آینده آنجا را در لیست  مکانهای مورد علاقتان قرار دهید.

در بیشتر کافی شاپ ها معمولاً منو، فضای حاکم و دکور مشابه هستند. پس اگر صاحب یک کافی شاپ هستید باید به فکر خلاقیت باشید. اینگونه کافی شاپ شما  متمایز خواهد شد. این خلاقیت می تواند در طراحی منو ، در شیوه ارائه خدمات و یا هر چیز دیگری باشد. پس بهتر است که گشتی در کافی شاپ های شهر بزنید. و ببینید همکارانتان چه کارهایی انجام داده اند. این کار به شما بسیار کمک خواهد کرد و تصمیم گیری شما را بهبود می بخشد.

منوها در کافی شاپ

در کافی شاپ ها ، نوشیدنی های سرد و گرم ، انواع کیک ها و دسر ها سرو می شود. هرچه نوشیدنی ها و کیک هایی که در کافی شاپ سرو می شوند از نظر طعم و کیفیت مرغوب تر باشند، شما را بیشتر وسوسه می کند تا دوباره به آنجا قدم بگذارید. قبل از اینکه کیکی را سفارش بدهید، باید از اسامی که در منو نوشته شده است سر در بیاورید. پس ما در اینجا کیک های کافی شاپی را به طور مختصر و خلاصه برای شما شرح می دهیم.

انواع کیک های کافی شاپی

کیک براونی (Brownie):

براونی یک کیک چهارگوش و شکلاتی و مرطوب است. نام براونی چندسالی است که در منوهای ایران نیز درج می شود. ترکیب کره و شکلات طعم آن را بینظیر کرده است.

محصول پیشنهادی ما:کیک براونی با کره بادام زمینی

اطلاعات بیشتر از براونی را در اینجا بخوانید.

چیزکیک (cheesecake):

چیزکیک ها یا در یخچال تهیه می شوند یا در فر. پس به دو دسته پخته شده یا یخچالی تقسیم می شوند. در هر دو حالت باید بگویم که طعم فوق العاده ای دارد. اگر آن را برای میل کردن انتخاب کرده اید، قطعاً پشیمان نمی شوید. بیسکوییت خرد شده، پنیرخامه ای و خامه مواد اصلی تهیه چیزکیک می باشند. اگر میخواهید با دنیای چیزکیک ها آشنا شوید، سری به آدرس زیر بزنید:

چیزکیک، کیکی بی نظیر و خوش طعم

محصول پیشنهادی ما: چیزکیک شکلات بیسکوییت

برخی طعم های چیزکیک شامل:

 • آلبالویی
 • میوه های جنگلی
 • بلوبری
 • توت فرنگی
 • و …

کاپ کیک (cup cake):

کیپ کیک نوعی از کیک است که در حجم کم و در کاغذهای شیرینی پزی پخته می شوند. تنوع در دنیای کاپ کیک ها بسیار زیاد است. ولی می توان گفت نوع شکلاتی آن محبوبیت بیشتری دارد. تزیین رویه کاپ کیک اکثراً خامه ای و با طرح ها و رنگ های مختلف می باشد. همین تزیین ها هم آن ها بسیار محبوب کرده است. می توانید آن ها را سفارش داده و از طعم و ظاهر آن لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر از دنیای کاپ کیک ها را در اینجا بخوانید.

برخی از طعم های کاپ کیک شامل:

 • شکلاتی
 • خامه ای
 • آلبالویی
 • توت فرنگی
 • نسکافه ایی
 • و …

کیک مخملی قرمز (red velvet):

کیکی لایه لایه، به همراه پنیر خامه ای یا خامه در لایه های آن. کیکی که با رنگ قرمز جذاب، شما را هیجان زده می کند. مخصوصاً اگر عاشق خوردنی های رنگی باشید. طعم آن شبیه کیک وانیلی است. در واقع رنگ های قرمز هیچ تأثیری بر طعم آن ندارد.

محصول پیشنهادی ما: کیک ردولوت

درباره نویسنده:

پیام بگذارید